0
Organize Sanayi Bölgesi Üst Kuruluşu'ndan TİSAŞ'A Ödül
Organize Sanayi Bölgesi Üst Kuruluşu'ndan TİSAŞ'A Ödül

Organize Sanayi Bölgesi Üst Kuruluşu (OSBÜK) tarafından her yıl düzenlenen OSB Yıldızları ödül töreni, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih KACIR’ın katılımıyla Kocaeli Gebze Bilişim Vadisi’nde gerçekleştirildi. 11 farklı kategoride yapılan değerlendirme sonucunda başarılı firmalara ödülleri takdim edildi.

DEVAMINI OKU
DEFENSE & SECURITY 2023
DEFENSE & SECURITY 2023

Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen hafif silah üreticileri arasında yer alan TİSAŞ, ürün listesine dahil ettiği en yeni modellerini Tayland’da profesyonellerin beğenisine sundu. Sahip olduğu Ar-Ge merkezi sayesinde geliştirdikleri en yeni ve inovatif ürünleri Tayland’da sergileyerek Türk savunma sanayinin son dönemlerde yaptığı atılımları da tüm dünyaya bir kez daha duyurdu. 

DEVAMINI OKU
IDEF'23
IDEF'23

TİSAŞ Trabzon Silah Sanayi A.Ş. 25-28 Temmuz 2023 tarihlerinde İstanbul Tüyap Fuar alanında düzenlenen, IDEF 2023 Uluslararası Savunma Sanayi Fuarına katıldı. Dünyanın en büyük savunma sanayisi buluşmalarından olan ve bu alanda önemli bir tanıtım, pazarlama ve iş birliği platformu haline gelen IDEF’23

DEVAMINI OKU
LAAD 2023
LAAD 2023

Savunma sanayi alanında Doğu Karadeniz’in en büyük üreticisi konumunda TİSAŞ Trabzon Silah Sanayi AŞ, 11-14 Nisan tarihleri arasında Brezilya’nın Rio de Janeiro şehrinde düzenlenecek olan LAAD’23 Brezilya Savunma ve Güvenlik Fuarı’na katılım gösteriyor.

DEVAMINI OKU
IWA 2023
IWA 2023

Savunma Sanayi alanında Doğu Karadeniz’in en büyük üreticisi olan TİSAŞ Trabzon Silah Sanayi A.Ş., Avrupa’nın en büyük atıcılık, avcılık ile outdoor fuarı olan IWA Outdoor Classics 2023’te müşterileriyle buluştu.

DEVAMINI OKU
SHOT SHOW 2023
SHOT SHOW 2023

Savunma sanayi alanında Doğu Karadeniz’in en büyük üreticisi konumunda olan TİSAŞ Trabzon Silah Sanayi A.Ş., ABD’de bu yıl 45’incisi düzenlenen Shot Show Fuarı’nda 3 yeni modelini müşterileriyle buluşturdu.

DEVAMINI OKU
Daha fazla bilgi içinBİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

©2024 - TİSAŞ Trabzon Silah Sanayi A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.