0
HAKKIMIZDATARİHÇEÜRETİMKALİTE POLİTİKASIİNSAN KAYNAKLARI
Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz, Paydaşlarımız, Çalışanlarımız,


Kurulduğu günden beri “ilklerin şirketi” olma vizyonuyla hareket eden TİSAŞ Trabzon Silah San. A.Ş., sektöründe kalıcı izler bırakmaya devam ediyor.

30 Yıllık bir geçmişle, güçlü, rekabetçi ve bir o kadar da dinamik bir yapıya sahip olan firmamız, savunma sanayinde gerçekleştirdiği “müşteri odaklı” çalışmaları ile sektöründe sürekli takip edilen firma olmuştur. Yaptığı yatırımlar, teknolojik altyapısı ve deneyimli çalışanlarıyla, kaliteden ödün vermeden gerçekleştirilen müşteri memnuniyeti, TİSAŞ’ı bugün sektörün vazgeçilmezleri arasına yükseltmiştir.

Yurtiçinde Silahlı Kuvvetlerimizin tabanca ihtiyacını karşılayabilme onuru bizleri daha büyük hedeflere yöneltmiş, başlatılan ihracat çalışmaları neticesinde bugün üretimin %80’lik kısmını ihraç eder hale getirmiş bulunmaktadır. Yönelmiş olduğumuz bu rota ile dünyada ve özellikle savunma sanayi sektöründe “TÜRK MALI” olgusunu daha fazla kullanıcıya ulaştırma amacındayız.

TİSAŞ’ın tasarladığı ve ürettiği özgün ürünler, bugün sahip olduğumuz rekabet gücümüzün en önemli unsurlarından biridir. Ar-Ge’ye ayırdığımız kaynaklar ve geliştirdiğimiz bu ürünler ile sektörde ZİGANA markası önemli bir yere sahip olmuştur. Ankara ve İstanbul Bölge Müdürlüklerimiz ile yurtdışındaki distribütörlerimiz, bu hedefi daha yükseklere taşımamızdaki en önemli yapı taşlarımızdır.

Gerek Savunma Sanayimizin olası ihtiyaçlarına cevaben ve gerekse de yurtdışı talepleri karşılamak adına yeni ufuklara yelken açarak Zigana Piyade Tüfeği ( ZPT ) üretimine başlanmış olup, edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak, 7.62 ve 5,56 kalibre uzun namlulu silah üretiminde de ülkemizin haklı gururu olmak bizler için çok büyük önem arz etmektedir.

Firmamız, gerçekleştirdiği sosyal sorumluk projeleriyle sektöründe farklılık yaratmış ve birçok kuruma örnek bir tablo sergilemiştir. Üretim süreçlerinde uygulamaya koyduğu Çevre Yönetim Sistemi ile imalat gereği oluşan atıkların kaynağında azaltılması ve geri kazanılması yolunda önemli çalışmalar yürütmektedir. Sıfır İş Kazası hedefi ile başlattığı İş Güvenliği çalışmalarında, çalışanlarımız refah ve mutluluğu ile sağlıklı ortamda faaliyetlerini gerçekleştirebilmeleri, firmamız için olmazsa olmazlar arasındadır.

Şirketimiz Ar-Ge, inovasyon ve insana yatırım yaparak, yeni pazarlara odaklanarak, mevcut pazardaki hâkimiyetini arttırarak ve rekabetçi yapısını muhafaza ederek belirlediği hedeflere ulaşma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

TİSAŞ Trabzon Silah San. A.Ş.’nin bu başarısında en önemli etkisi olan çalışanlarımıza,  distribütörlerimize ve çözüm ortaklarımıza, ürünlerimize gösterdikleri güvenden ötürü müşterilerimize ve desteklerini sürekli yanımızda hissettiğimiz hissedarlarımıza teşekkürlerimi sunarım.

Saygılarımla;

Ahmet ALEMDAROĞLU
Yönetim Kurulu Başkanı

Daha fazla bilgi içinBİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

©2024 - TİSAŞ Trabzon Silah Sanayi A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.